FrançaisPolski


Starając się w minimalnym stopniu pośredniczyć w uzyskaniu przez Państwa dobrej atmosfery, którą emanuje cały dom, pozwalamy sobie przenieść Państwa w przeszłość. Po II Wojnie Światowej w Neuwaldau (dzisiejsza Drągowina) pozostała jedynie rodzina Garack. Gustaw Garack i jego syn Paul byli znanymi rzemieślnikami i przedsiębiorcami w okolicy. W 1945 roku Paul Garack kupił parcelę obok domu, na której w honorowym miejscu został wzniesiony pomnik ofiar wojny. Pomnik w lipcu 2002 roku został odnowiony, na którym widnieje napis: "Upamiętnienie wszystkich Neuwaldauer do 1945".

Dom rodziny Garck był przez lata miejscem zamieszkania dla wielu przyjaciół i odwiedzających gości. Gościnność, serdeczność w domu z tradycjami latami pielęgnowała córka Paula Garacka, Urszula. Teraz wnuczka Paula, Katarzyna Jankowiak - Litwinowicz, z sercem i duszą odremontowała kilka pokoi z uwzględnieniem tradycji. Chce bowiem, żeby legenda i nazwisko "Garack" dalej żyło. Życzymy Państwu dobrego pobytu, dużo przyjemności, wypoczynku i mamy nadzieję na szybkie spotkanie.


Dom w ostatnim czasie przechodził liczne prace renowacyjne. Ostatnie duże zmiany dotyczyły łazienek i sypialni na piętrze (każda po ok. 25m), stylowej jadalni na parterze oraz elewacji budynku. Na terenie posesji do dyspozycji gości - bezpłatny parking i garaż.
Pensjonat Garack dysponuje dużą parcelą, z której możecie Państwo korzystać podczas chwil relaksu, a na Państwa życzenie chętnie przygotowujemy imprezy w domu jak i w ogrodzie.
Przestrzeń wokół domu stwarza możliwość zabawy dla dzieci. Za domem znajduje się duży ogród, a w nim m.in. oczko wodne oraz plac zabaw z piaskownicą i zjeżdżalnią.